Ana Sayfa

BGA Security Wiki sitesinden
Bgawiki (Mesaj | katkılar) tarafından oluşturulmuş 05:35, 10 Nisan 2017 tarihli sürüm
(fark) ← Önceki hâli | En güncel hâli (fark) | Sonraki hâli → (fark)
Şuraya atla: kullan, ara

Bu proje bilgi güvenliği, sızma testleri ve benzeri alanlarda Türkçe makaleler içeren ve 2017 yılında hayata geçirilmiş bir BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. [1] sosyal sorumluluk projesidir.

İçeriği BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. uzmanları tarafından oluşturulduğu gibi bu konularda gönüllü insanlar tarafından ortaklaşa hazırlanan kişi ve uzmanlara da açıktır. Kâr amacı gütmeden hayata geçirilmiş olan ücretsiz bir kaynak olarak yayın hayatına başlamıştır. Bu site Viki [2] teknolojisi kullanan ve tamamen açık kaynak kodlu bir sistemdir.

Bazı sayfalarımız kötüye kullanımdan dolayı kilitlenmiş veya korumaya alınmış olabilir. Aynı şekilde gelen şikayetler üzerine bazı sayfalardaki düzenlemeler kilitlenebilir. Bu tarz sayfalarda değişiklik gerçekleştirebilmek için tarafımız ile e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Madde içeriklerinde bulunan bağlantılar sizi diğer ilgili maddelere veya dış kaynaklara yönlendirebilir. BGA Wiki'nin yazı düzenleme kurallarına uygun olmak ve kabul edilebilir bir standartta olmak kaydıyla, bilgi eklemeniz, referans vermeniz, alıntılar eklemeniz memnuniyetle karşılanacaktır. Bilgi eklerken ya da sayfayı geliştirirken yanlışlıkla Vikipedi'yi bozacağınızdan korkmanıza gerek yoktur, çünkü diğer uzmanlarımız hataları düzenleyebilir ve değiştirilen içerikleri eski sürümlerine geri döndürebilir.

BGA Wiki, herkesin katkıda bulunabileceği sürekli genişleyen bir projedir. Bu sebeple eski maddelerin daha anlaşılır ve dengeli olmasına karşın yenileri eksik, hatalı, ansiklopedik olmayan bilgiler için düzenlemeler yapabilir veya tartışma konuları başlatabilirsiniz.

İyi çalışmalar dileklerimizi sunarak katkılarınızı rica ederiz.

Göz atmak ister misiniz?

En çok değişiklik maddeleri [3]

Bga wiki logo.png

Tüm Maddeler [4]

Kategoriler [5]

Dosyalar [6]

Tüm Makaleler

BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. Wiki Yönetimi

https://www.bgasecurity.com