BGA Security Wiki:Gizlilik Politikası

BGA Security Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

Bu proje içeriği BGA Bilgi Güvenliği A.Ş. [1] uzmanları tarafından oluşturulduğu gibi bu konularda gönüllü insanlar tarafından ortaklaşa hazırlanan kişi ve uzmanlara da açıktır. Kâr amacı gütmeden hayata geçirilmiş olan ücretsiz bir kaynak olarak yayın hayatına başlamıştır. Bu site Viki [2] teknolojisi kullanan ve tamamen açık kaynak kodlu bir sistemdir.

Bazı sayfalarımız kötüye kullanımdan dolayı kilitlenmiş veya korumaya alınmış olabilir. Aynı şekilde gelen şikayetler üzerine bazı sayfalardaki düzenlemeler kilitlenebilir. Bu tarz sayfalarda değişiklik gerçekleştirebilmek için tarafımız ile e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Madde içeriklerinde bulunan bağlantılar sizi diğer ilgili maddelere veya dış kaynaklara yönlendirebilir. BGA Wiki'nin yazı düzenleme kurallarına uygun olmak ve kabul edilebilir bir standartta olmak kaydıyla, bilgi eklemeniz, referans vermeniz, alıntılar eklemeniz memnuniyetle karşılanacaktır. Bilgi eklerken ya da sayfayı geliştirirken yanlışlıkla Vikipedi'yi bozacağınızdan korkmanıza gerek yoktur, çünkü diğer uzmanlarımız hataları düzenleyebilir ve değiştirilen içerikleri eski sürümlerine geri döndürebilir.


Kaynak

https://www.bgasecurity.com

https://tr.wikimedia.org/