BGA Security Wiki:Genel sorumluluk reddi

BGA Security Wiki sitesinden
Şuraya atla: kullan, ara

BGA Wiki ortak bir kaynak hazırlamak isteyen kişilerin veya grupların oluşturduğu ve herkesin ortak paydasında açık güvenlik ansiklopedisidir. Projenin temel hedefi, güvenlik sektöründeki herkesi bu içeriğe dâhil etmek ve bu sektörde desteğe ihtiyacı olan herkese Türkçe kaynak sunmaktır.

BGA Wiki üzerindeki bilgiler imece usulü herkesin katkıları ile oluşturulduğu gibi BGA Security uzmanları ve sektör uzmanları tarafından da oluşturulmaktadır. Bu sebeple BGA Wiki içeriklerin kesinliğini garanti edilemez. Girilen herhangi bir maddenin içeriği, yakın bir zaman önce, ilgili maddenin konusuna karşıt görüşe sahip şahıslarca değiştirilmiş, hatalı yazılmış veya başkaları tarafında zarar verilmiş olabilir. Editörlerimiz bu konuda hassas davranarak düzenlemeler yapsa dahi, herkese açık olduğu ve hatalı bilgiler girilebileceği unutulmamalıdır.

Makalelerin güvenilir sürümlerini seçme ve bunları denetleme için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yazarlar topluluğumuz, Son Değişiklikler ve Yeni Sayfalar gibi araçlar kullanarak, değiştirilen ve yeni içeriği gözetlemektedir. Ancak BGA Wiki, gönüllüler tarafından düzenli bir şekilde incelenmediği için, okuyucular, buldukları hataları düzeltebilir veya tamamen rastgele olarak düzenlemeler yapılabilir. Bu sebeple içeren bilgilerin yasal yükümlülüğü tarafımıza ait değildir. Burada bulunan bilgilerin, hiçbir amaca veya kullanıma yönelik olarak uygunluğunun garantisi yoktur. Hatta, hataları çeşitli kişilerce gayrıresmî olarak araştırılmış makaleler bile, siz okumadan kısa zaman önce uygunsuz bir şekilde değiştirilmiş olabilir.

Burada bilginin serbestçe sağlandığını kullanıcıları, içeriğin yayınlandığı sunucu sahipleri, BGA Wiki'ye katkıda bulunan bireyler, proje yöneticileri, sistem operatörleri ya da bu ve bu proje konularına bağlı projelere herhangi bir biçimde bağlantılı diğer kişileri hüküm altına alacak bir anlaşma veya kontrat oluşturmamaktadır!

Unutmayın! Sınırlandırılmış izinle bu siteden herhangi bir şeyi kopyalama hakkınız tanınmıştır; bu, BGA Wiki'nin bir bölümü veya herhangi bir temsilcisi, üyesi, organizatörü ve diğer kullanıcıları üzerinde herhangi bir sözleşme veya sözleşme dışı bir sorumluluk oluşturamaz.

Bu maddeler, kısmen ya da tamamen, çoğunlukla profesyonel olmayan kişilerce yazılmaktadır. BGA Wiki'ye bireysel katkıda bulunanların, sistem işleticilerinin, geliştiricilerin, maddi ya da manevi destekleyicilerin hiçbiri ve BGA Wiki ile bağlantılı olan başka hiçbir kişi, bu internet sitesinde sunulan herhangi bir bilginin kullanılması ya da benimsenmesinden doğan sonuçların sorumluluğunu alamaz.